13 / 100

پرسش‌های متداول

1- برای اینکه از سایت بانه سنتر خرید کنم باید حتما عضو سایت بشوم؟

برای خرید از سایت شما هم می توانید عضو سایت شوید وهم می توانید از طریق شمارهای روی سایت با پشتیبانی فروشگاه تماس گرفته و خرید خود را ثبت کنید

2- چگونه عضو سایت بشوم؟

در قسمت سمت چپ بالای سایت از طریق شماره موبایل یا ایمیل کد ورود ارسال می شود، را وارد کنید و در حساب کاربری مخصوص خودتان خرید خودتان را انجام دهید.

3- مبلغ پرداختی را چگونه می توانم پرداخت کنم؟

شما می توانید از طریق کارت به کارت مبلغ کالا را پرداخت کنید . یا از طریق درگاه پرداخت اینترنتی زرین پال و زیبال پرداخت نمایید.

4- ارسال کالا از طریق باربری های شخصی (پیک) چگونه انجام می شود؟

دریافت کالا از انبار: پس از ثبت سفارش توسط شما و پرداخت بیعانه. کالای شما از انبار به محل تست فروشگاه آورده خواهد شد.
تست کالا: به دلیل آنکه اکثر کالاهای موجود در فروشگاه بانه سنتر برقی می باشند، قبل از ارسال کالا صحت و سلامت آن مورد بررسی قرار می گیرد. به این ترتیب که سفارش شما (به طور مثال تلویزیون) از کارتن خارج می شود، به برق متصل می شود و سپس دستگاه روشن و تصویر، صدا و حتی پیکسل های دستگاه نیز مورد بررسی قرار می گیرد.
تحویل کالا به پیک: در مرحله تست کالا، شخصی که قرار است کالا را به شما تحویل دهد (پیک) نیز حضور دارد. پس از تایید سلامت کالا، سفارش شما مجددا بسته بندی و تحویل پیک می شود. پیک نیز مبلغ سفارش شما را ضمانت می کند (پیک کل مبلغ فاکتور را در محل فروشگاه پرداخت می نماید).
حرکت به سمت شهر مقصد: پس از تکمیل مراحل بالا و تحویل کالا به پیک، ایشان به سمت آدرس شما حرکت خود را آغاز می کند

5- سفارشات ثبت شده چند روزه به دستم می‌رسد؟

در فروشگاه اینترنتی بانه سنتر ارسال محصولات با پیک شخصی، در شرایط آب و هوایی عادی، به طور تقریبی 24 الی 48 ساعت طول می‌کشد. برای محصولات کوچکی که توسط اداره پست ارسال می‌شوند، به طور تقریبی زمانی بین 3 الی 4 روز طول می‌کشد. البته ارسال محصولات به عواملی مانند آب و هوا و فاصله مبدا تا مقصد بستگی دارد.

6- آیا ممکن است سفارش من بعد از ثبت، تغییر قیمت داشته باشد؟

خیر، اگر با مشاوران بانه سنتر صحبت کرده باشید و محصول را ثبت کرده باشید امکان تغییر قیمت وجود ندارد. درصورتی که سفارش خود را ثبت نکرده باشید ممکن است به دلیل نوسانات ارز قیمت محصولات تغییرکند.

7- نحوه ثبت سفارش به چه صورت است؟

برای ثبت سفارش دو روش در اختیار شما می باشد. روش اول سفارش از طریق سایت است که بعد از ثبت نام در سایت و پرداخت بیعانه سفارشتان ثبت و آماده پردازش می شود. روش دوم تماس از طریق تلفن های سایت و ثبت سفارش تلفنی می باشد.

8- آیا در زمان ثبت سفارش، پیش پرداخت یا بیعانه دریافت می شود؟

بله. سفارش هایی که از طریق باربری شخصی (پیک) ارسال می شوند مبلغ اندکی (سایت به صورت اتوماتیک بر اساس کالاهای موجود در سبد خرید شما و آدرس تحویل کالا مبلغ بیعانه را محاسبه و نمایش خواهد داد) از مجموع فاکتور به صورت پیش پرداخت یا بیعانه در ابتدا و قبل از ارسال کالا اخذ می شود. همچنین می توانید جهت اطلاع از این مبلغ با بخش فروش تماس بگیرید.

9- نحوه پرداخت اینترنتی به چه صورت می باشد؟

کاربران محترم سایت بانه سنتر می توانند مبلغ سفارش خود را با استفاده از همه کارت های بانکی عضو شبکه شتاب پرداخت کنند. هم اکنون با کارت های ملی، صادرات، پارسیان، سامان، اقتصاد نوین، پاسارگاد، ملت، کشاورزی، توسعه صادرات، صنعت و معدن، سینا، کار آفرین و … امکان خرید اینترنتی وجود دارد.

10- در چه ساعاتی می‌توانم سفارش خود را ثبت نمایم؟

سفارش کالا در تمام روزهای سال به صورت 24 ساعته امکان پذیر می باشد.
 
 
پس از تکمیل سفارش و تایید همکاران بخش فروش بابت ارسال، سفارش در نوبت ارسال خواهد رفت. شما می توانید با ورود به حساب کاربری و وارد شدن به داشبورد خود، وارد بخش “سفارش های من” شده و از وضعیت سفارش خود مطلع شوید.
 
12- آیا فروشگاه اینترنتی بانه سنتر ارسال به تمامی نقاط دارد؟
بله فروشگاه اینترنتی بانه سنتر محصولات را به تمامی نقاط کشور ارسال می‌کند.
 
13- هنگام تحویل گرفتن کالا باید به چه مواردی توجه کنیم؟
هنگام تحویل گرفتن کالا باید به آسیب های فیزیکی و شکستگی و خط خوردگی کالاها توجه شود و از تحویل این کالاها خودداری شود. همه کالاها هنگام تحویل قبل از پرداخت پول باید تست شوند غیر از کالا هایی مانند کولر گازی، یخچال فریزر، لباسشویی و ظرفشویی که نیاز به نصب دارند، فقط تست بدنه کافی است.
 
14- آیا مشتری موظف است صحت و سلامت کالا را تائید و آنرا از پیک تحویل بگیرد؟
 
بله مشتری بعد از تایید کردن کالا، پول اصلی کالا را پرداخت خواهد کرد.
 
15- برای محصولاتی مثل یخچال فریزر، محصول مورد نظر رو به چه نحوی تحویل خواهید داد؟ آیا تست سلامت انجام خواهد شد؟
 
توصیه می شود به مدت ۲۴ ساعت به برق زده نشود، ولی در صورت اصرار و رضایت مشتری به مدت یک دقیقه صرفا جهت روشن شدن کالا انجام می شود.